fbpx
MENU
Skontaktuj się z nami

tel. +48 77 464 96 00

O nas

Rodzinne tradycje i kadra techniczna oraz produkcyjna złożona z doskonałych fachowców - oto nasz klucz do sukcesu.

Korzenie rodzinnego rzemiosła sięgają 1978 r.

Dziś już czwarte pokolenie kontynuuje tradycję i produkuje najwyższej jakości wyroby.

Jesteśmy doskonale przygotowani, aby spełniać wszystkie, nawet najbardziej oryginalne życzenia i zrealizować każdą wizję. 

Będzie nam niezwykle miło służyć Państwu swoją wiedzą, począwszy od fachowego doradztwa i pomiaru, a skończywszy na profesjonalnym montażu i serwisie gwarancyjnym.

Stawiamy na indywidualne rozwiązania i realizację niestandardowych projektów. Nasze technologie i doświadczenie sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
vitra-zdjecie-zakladu-2
Nasz zakład zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i doświadczoną kadrę techniczną.

Współpracuje z wieloma znanymi polskimi i zagranicznymi firmami, zajmującymi się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów do produkcji okien i drzwi.

Jesteśmy firmą, która od 1978 r. specjalizuje się w produkcji okien i drzwi drewnianych oraz drewniano – aluminiowych. Nasz długi staż, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Współpracujemy z wieloma znanymi polskimi i zagranicznymi firmami, zajmującymi się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów, tak by nasze produkty służyły na długie lata. Stawiamy na indywidualne rozwiązania i realizację niestandardowych projektów. Jesteśmy doskonale przygotowani, aby spełniać wszystkie, nawet najbardziej oryginalne życzenia i zrealizować każdą wizję naszego klienta.

Nasz adres

ul. Parkowa 1
46-060 Prószków k. Opola, Polska

Zapraszamy do kontaktu

tel.: +48 77 464 96 00
email: info@vitra.com.pl

Śledź nas na

VITRA © 2023
Wszelkie prawa zastrzeżone